Main menu

Close Menu

ŽELIŠ BREZPLAČEN POSVET?

STOPIMO V STIK

STOPI V STIK Z NAMIPošlji vprašanje

Za več informacij prosimo, da nas pokličeš na telefonsko številko 07 292 73 00, ali nam pošlješ sporočilo. Odgovorimo v najkrajšem možnem času.

VEČ INFORMACIJVizitka podjetja

Podjetje: DIGITALNI TURIZEM d.o.o.
Naslov: Cesta svobode 37
Poštna št.: SI-8250 Brežice
Davčna št.: SI10554491
Matična št.: 7291345000
TRR: SI56610000021085043 (DH d.d.)
   
Telefon: +386 729 27 300
E-mail: info@alpeadriabooker.com
Splet: www.alpeadriabooker.com

Delovni čas

Ponedeljek-petek:
08:00 - 22:00
Sobota, nedelja in prazniki:
08:00 - 22:00

ZNANJE, IZKUŠNJE & ZAUPANJE

Na slovenskem trgu smo prisotni 5 let, sodelujemo s 167 partnerji oziroma upravljamo s 643 enotami po celotni Sloveniji

EKIPA, KI STOJI ZA TEMNaj se ti predstavimo

Postati del ekipe digitalnega turizma se ne da z diplomo, saj ne obstaja šola za izzive, ki jih dnevno rešujemo.
Znanja s področja prodaje, IT tehnologije, marketinga, sociologije, ekonomije in naravno prirojen čut za ekipno delo so odlike, ki krasijo vse člane naše posadke. Zato stabilno plujemo v razburkanem morju spletne prodaje nastanitev.
 Gorazd Ferk

Gorazd Ferk

Direktor

gorazd@alpeadriabooker.com
Jure Pezdirc

Jure Pezdirc

Direktor

jure.pezdirc@alpeadriabooker.com
 
Gregor Sotošek

Gregor Sotošek

Prodajnik in skrbnik strank

gregor@alpeadriabooker.com
 Hana Zorko

Hana Zorko

Marketing

hana@alpeadriabooker.com
Uroš Kozlevčar

Uroš Kozlevčar

Pisarna

uros@alpeadriabooker.com
Suzana Jurman

Suzana Jurman

Pisarna

suzana@alpeadriabooker.com
Timotei Vinko

Timotei Vinko

Pisarna

timotei@alpeadriabooker.com
Sašo Panić

Sašo Panić

IT podpora

saso@etrend.si
200
200+partnerjev
705
705enot
55000
55000+prodanih noči letno
9.1
9.1/10povprečna ocena